Fotobudka Olesno

Wesela

Wspaniała atrakcja dla wszystkich gości i doskonała pamiątka dla pary młodej. Zdjęcia z fotobudki stanowią super pamiątkę dla gości weselnych.

Imprezy firmowe

Z fotobudką na imprezach firmowych nigdy nie jest nudno. Doskonale sprawdza się jako narzędzie social i team building.​

Event'y

Organizujesz event i szukasz dodatkowych atrakcji? Fotobudka jest właśnie dla Ciebie. Urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie, koncerty, studniówki i bale maturalne, wystawy, rocznice, konferencje, sylwester.

Planujesz imprezę w Oleśnie i okolicach, szukasz pomysłu na to, jak sprawić, by Twoi goście świetnie się bawili i zachowali miłe wspomnienia z wydarzenia? Nasza fotobudka Ola to doskonałe rozwiązanie!

Dzięki naszej fotobudce, każdy z Twoich gości będzie miał okazję zrobić sobie wesołe i oryginalne zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką z imprezy. Oferujemy wiele różnych tł i rekwizytów, dzięki czemu zdjęcia wykonane w naszej fotobudce będą jeszcze bardziej zabawne i niezapomniane.

Promocja WIOSENNA -20% na wszystkie pakiety
100% satysfakcji.

PROMOCJA

*20%

rabatu na
wesela i urodziny

Gadżety i tła

Zdjęcia do pobrania z Google dysk

Obsługa techniczna fotobudki
- asystent 

Personalizacja

Dojazd na terenie Opola gratis 

Dojazd liczony w jedną stronę

Ilość zdjęć sesyjnych

Dodatkowa godzina poza pakietem

Dodatkowa 30 minut poza pakietem

Korekcja kolorystyczna zdjęć

1 godzina

PLN 549*

 regularna cena 689 pLN


2,80 zł za km*

bez limitu

250 PLN

150 PLN

nie

2 godziny

PLN 759*

regularna CENA 949 PLN

2,80 zł za km*

bez limitu

230 PLN

130 PLN

nie

3 godziny

PLN 999*

regularna CENA 1249 PLN

2,80 zł za km*

bez limitu

210 PLN

120 PLN

4 godziny

PLN 1159*

regularna CENA 1449 PLN

2,80 zł za km*

bez limitu

200 PLN

110 PLN

Nasza fotobudka to również doskonałe narzędzie do integracji gości. Zdjęcia wykonane w naszym urządzeniu są świetną okazją do wspólnej zabawy i pozwolą na przełamanie lodów. Dzięki temu Twoja impreza stanie się niezapomniana dla wszystkich uczestników.

Nasza fotobudka Ola to również skuteczny sposób na promocję Twojej imprezy. Udostępnienie zdjęć wykonanych w naszej fotobudce na różnych platformach społecznościowych zwiększy zasięg Twojego wydarzenia i przyciągnie więcej ludzi na Twoją imprezę.

Nie czekaj, wynajmij naszą fotobudkę Ola i stwórz niezapomniane wspomnienia na swojej imprezie w Oleśnie! Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązania dla Twojej imprezy. Zapewniamy, że nasza fotobudka przyczyni się do stworzenia wspaniałej zabawy i niezapomnianych wspomnień dla Ciebie i Twoich gości.

Zasięg działania:

Opole, Brzeg, Gliwice, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Nysa,  Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Gogolin, Krapkowice, Olesno, 

Województwo:

Opolskie